Sex po telefonu? Zde jsou tipy, které vám pomohou uvolnit se.

0
5

Pokud jste někdy měli, nebo se o to pokoušeli, sex po telefonu, víte, že to vyžaduje velmi specifický soubor dovedností. Na rozdíl od reálného sexu, kde se hodně práce dělá třením vašich těl o sebe, je sex po telefonu o mluvení. A s tím má hodně lidí problém.

Udělejte si pohodlí

Ať už chcete mít sex po telefonu z jakéhokoliv důvodu, musíte se nejprve uvolnit, nabrat trochu sebevědomí a prostě zavolat. Ztlumte světla, pusťte si sexy hudbu, možná si nalijte sklenku svého oblíbeného vína. Oblečte se do něčeho sexy, nebo prostě… co se dá snadno sundat.

Ujistěte se, že máte souhlas

Sex po telefonu je koneckonců pořád sex. Nechcete, aby se někdo cítil nepříjemně tím, že se pustíte do výslovného popisu své anatomie, aniž byste se předtím zeptali. Získání a udělení souhlasu nemusí být formální, zkuste něco jako: „Zvuk tvého hlasu mě tak vzrušuje. Chtěli bysme spolu mluvit, když se budeme dotýkat?“

Mějte jasno v hranicích

Můžete si zkusit promluvit o hranicích v tuto chvíli, ale možná bude nejlepší nechat si drsnější věci na jindy, až si o tom promluvíte. Pokud se konverzace začne obracet do oblasti, se kterou nejste v pohodě, dejte najevo, že to není to, co vás baví.

Budujte atmosféru

Stejně jako osobní sex je nezbytná předehra. Můžete si trochu popovídat o svém dni a pak přejít k sexy věcem.

Vyhněte se metaforám

V každém případě si pohrajte s jazykem, ale pamatujte, že toto není kurz kreativního psaní. Je nepravděpodobné, že by mnoho lidí s vagínou chtělo, aby se jejich části těla označovaly jako „pochva“ nebo „nádoba na med“.

Tip: Chcete si užít s někým, koho neznáte, nebo trénovat na hovor s partnerkou? Právě pro vás je zde tato erotická linka.

Vzpomeňte si na minulá setkání

„Je užitečné vycházet z konverzací, které už znáte, nebo z zkušeností, které jste spolu už možná měli. To se může zdát snadnějšíí, protože nevytahujete nápady z ničeho – už jste zde byli. Můžete začít vyprávěním o svém prvním polibku a pak pokračovat v peprnějších situacích.

Popište svou fantazii

Řekněte své partnerce , co jste vždy chtěli dělat, je to skvělý způsob, jak zjistit, jak vnímavá bude k akci v budoucnu. Pokud ne, můžete alespoň využít svou fantazii.

Řekněte ženě co děláte

Aby to fungovalo, nemusíte vymýšlet propracované fantazie. Veškerý obsah, který potřebujete, je přímo před vámi. Dotýkejte se sami sebe, jako když jste sami, a vysvětlete, co děláte. Pokud to chcete posunout o krok dále, zeptejte se, jak by chtěla, abyste se dotýkali sami sebe.

Na konci si promluvte

Nemusíte to dělat hned po dokončení, ale v blízké budoucnosti budete chtít mít zpětnou vazbu. Zeptejte se, co se jí líbilo a jak se celkově cítila v takové situaci. To by vám mohlo v budoucnu poskytnout palivo pro více telefonního sexu!

Předchozí článekOtrava u psa nebo kočky. Co mám dělat?