Nové balíčky příslušenství Honda HR-V: Zvyšují pohodlí a styl

0
10

Honda představila řadu pěti nových balíků příslušenství pro zcela nový model HR-V s pohonem e:HEV, které nabízejí větší možnosti personalizace, aby vyhovovaly každému životnímu stylu. Další generace oblíbeného kompaktního SUV značky, která je k dispozici v celé Evropě od konce roku 2021, může být vybavena řadou designových vylepšení interiéru a exteriéru, které staví na špičkovém prostoru, pohodlí a využitelnosti ve své třídě.

Pro zvýšení atletické přitažlivosti HR-V se zákazníci mohou rozhodnout pro balíček Sport Pack. Ten vytváří výrazný vzhled s přední maskou chladiče a rozšířením spoileru dveří zavazadlového prostoru v barvě Berlina Black a předním sportovním nárazníkem, sportovní dekorací vzadu a bočními spodními dekoracemi v barvě karoserie s chromovými detaily.

Balík Obscura Black Pack pozvedá sportovní a expresivní charakter vozu aplikováním povrchové úpravy černé barvy Berlina a barvy karoserie na přední masku chladiče, rámy mlhových světel, kryty vnějších zpětných zrcátek a nástavec spoileru dveří zavazadlového prostoru.

Zákazníci mohou prémiový charakter svého HR-V vylepšit také balíkem Ilmenite Titanium Exterior Pack, který nabízí stylové titanové akcenty na rámech mlhových světel, krytech vnějších zpětných zrcátek a dekoraci dveří zavazadlového prostoru.

Možnosti personalizace pokračují iv novém modelu HR-V. Balík Ilmenite Titanium interiéru disponuje elegantním titanovým obkladem volantu, rámem kolem řadící páky a panely kolem ovládacích prvků na dveřích. V rámci modernizace Leather Upholstery jsou přední a zadní sedadla a středová loketní opěrka potažená kombinací klasické lícové kůže – v tmavě hnědé nebo půlnoční černé – a hladké látky Alston, čímž vzniká vysoce kvalitní, odolný a prémiový povrch.

Balíček Cargo Pack, který se dokonale hodí pro ty, kteří často přepravují zavazadla nebo specializované vybavení, je navržen tak, aby ještě více zlepšil použitelnost modelu HR-V. Organizér do zavazadlového prostoru se přepážkami pomáhá udržet vše na svém místě, zatímco bláto a špínu lze udržet na uzdě díky odolné voděodolné podlaze. Odolné chrániče prahů zavazadlového prostoru z nerezavějící oceli nabízejí dodatečnou ochranu před odíráním. Součástí tohoto balení je i osvětlení dveří zavazadlového prostoru, které osvětluje nejen kufr, ale také prostor za autem.

Zákazníci, kteří hledají všestranný balíček, který jim pomůže zlepšit zaneprázdněný život, si mohou vybrat balíček Active Lifestyle Pack. Obložení prahů dveří, přední a zadní lapače nečistot a skládací rohož do zavazadlového prostoru pomáhají chránit vozidlo před odíráním a nečistotami. A uvnitř, mohou pasažéři plně využít možnosti připojení modelu HR-V pomocí integrované bezdrátové nabíječky na mobilní telefony.

Balíky příslušenství jsou navrženy tak, aby následovaly celkový étos vývoje HR-V, nabízejí nové úrovně přizpůsobení a řeší požadavky vlastnictví moderního automobilu. Každý balíček pomáhá zákazníkovi své HR-V přizpůsobit, od stylu a pohodlí až po dostupnost a praktičnost.

Předchozí článekRevize elektro: Prevence a oprava případných závad na elektru
Další článekA je to tady, cena za nabíjení elektromobilů roste